خانه دربارهی ما

سرویس

نمایه شرکت

Juneng گروه تولید کننده در مقیاس بزرگ از محصولات صنعتی در چین با شرکتهای تابعه آن یعنی Juneng ماشین آلات (چین) شرکت، با مسئولیت محدود و جیانگ سو Juneng ماشین آلات شرکت، آموزشی ویبولیتین گروه اصولا با درگیر است که در خانه تحقیق و توسعه و همچنین تولید مختلف فیلترهای صنعتی، جدا کننده و پمپ. این شرکت مفتخر است به عنوان رهبر در چنین صنعت با حدود 80٪ سهم بازار داخلی در صنعت چربی روغن و، صنایع شیمیایی، صنعت داروسازی، صنعت محصولات غذایی و آشامیدنی، صنعت بنزین و شیمیایی، و در حال حاضر یکی از تولید کنندگان و تامین شناخته شده است در جهان.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

این شرکت در سال 1987. تاسیس شد. این تاریخ 23 سال است. در حال حاضر سه پایگاه های تولید خود را با ظرفیت کل 280000 متر مربع در شهر نانجینگ و Yixing شهر از استان جیانگ سو.

Juneng Machinery (China) Co., Ltd. Juneng Machinery (China) Co., Ltd. Juneng Machinery (China) Co., Ltd. Juneng Machinery (China) Co., Ltd. Juneng Machinery (China) Co., Ltd. Juneng Machinery (China) Co., Ltd. Juneng Machinery (China) Co., Ltd. Juneng Machinery (China) Co., Ltd. Juneng Machinery (China) Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7 8 9
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

شرکت تجاری

فروشنده

مارک های : Juneng

تعداد کارمندان : 1000~1300

فروش سالانه : 80,000,000-90,000,000

سال تاسیس : 1987

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

کیفیت خوب فشار افقی برگ فیلتر برای فروش کیفیت خوب فشار افقی برگ فیلتر برای فروش کیفیت خوب فشار افقی برگ فیلتر برای فروش کیفیت خوب فشار افقی برگ فیلتر برای فروش