اتخاذ بالا تعلیق نشاسته رانندگی جداسازی سانتریفوژ را میخچه

جزئیات محصول:
محل منبع: چین (Yixing شرکت، جیانگ سو)
نام تجاری: Juneng Machinery
گواهی: CE、ISO9001
شماره مدل: princeiple جدایی
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: مجموعه یک
جزئیات بسته بندی: استاندارد چوبی مورد
زمان تحویل: 60 روز
شرایط پرداخت: TT
قابلیت ارائه: 40 مجموعه / ماه

توضیحات محصول

اتخاذ بالا تعلیق نشاسته رانندگی جداسازی سانتریفوژ را میخچه

توضیحات محصول:

مردم سقوط خواهد کرد و جدا کردن محصولات زراعی بالغ بر خواص فیزیکی آنها بستگی دارد، پس از آن به دست آوردن نشاسته. بنابراین جدا نشاسته کلید در روند استخراج نشاسته است.

در فرآیند جداسازی نشاسته، جدا می چرخد در سرعت بالا پس از آن نیروی گریز از مرکز ایجاد، بنابراین بهره وری جدایی بهبود یافته است. در همان زمان به حداکثر رساندن بهره وری تولید. ما خودمان اختصاص به جدا نشاسته Juneng به حرفه ای ترین و کارآمد در صنعت پردازش نشاسته، آن را جمع آوری تمام مزایای استفاده از جدا کننده های مختلف از قبیل لرزش کوچک، ظرفیت های بزرگ، پایدار در حال اجرا و غیره. بعد از مرحله و غیره این به طور عمده در نشاسته پیش غلظت، جدایی نشاسته و گلوتن، غلظت گلوتن (پروتئین) استفاده می شود، روشن آب روند در.

کاربرد:

هر یک سانتریفیوژ جدا نازل طراحی شده برای تخلیه مداوم از مواد جامد است. این است که برای طبقه بندی، تمرکز و شستن مواد جامد، و برای روشن مایعات که حاوی غلظت مواد جامد نسبتا بالا استفاده می شود. آنها به طور گسترده در صنعت نشاسته برای فرآیندهای است که شامل جداسازی اولیه نشاسته، ضخیم شدن گلوتن، و غلظت متوسط استفاده می شود.

Graining روند: ذرت / این گونه گیاهان / گندم / نشاسته سیب زمینی

مزیت رقابتی محصول:

1، قطر بزرگ از درام، منطقه وسیعی از دیسک، قابلیت قوی در تولید (جدایی)، اثر بسیار خوبی از جدایی.

2، اتخاذ رانندگی از بالا به تعلیق، که باعث می شود جدا با ثبات چرخش بالا، تا حد زیادی بهبود می بخشد زندگی با استفاده از بلبرینگ و شفت اصلی.

3، اتخاذ کنترل اتوماتیک روان کننده مدار روغن، که محافظت و افزایش عمر با استفاده از سیستم رانندگی.

4، اتخاذ نازل بزرگ، که دارای ظرفیت خوراک بزرگ، کاهش می دهد شانس بلوک، اطمینان از تولید مستمر.

معرفی شرکت:

Juneng گروه استخدام تیم به خوبی آموزش دیده و حرفه ای، تصویب EPR مدل مدیریت تولید پیش در همکاری با دولت از هنر، دستگاه و روند یعنی CNC ترنر، ماشین سنتر، بسیار دقت تست ابزار دقیق، کیفیت و فرایند سیستم کنترل برای اطمینان از کیفیت ، ثبات و قابلیت اطمینان از هر محصول.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

شما ممکن است در این مورد باشید