Tricanter افقی تنگ سانتریفیوژ تنگ مورد استفاده در آب جامد روغن جدایی

جزئیات محصول:
محل منبع: چین (Yixing شرکت، جیانگ سو)
نام تجاری: Juneng Machinery
گواهی: CE
شماره مدل: LWS350
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: مجموعه یک
جزئیات بسته بندی: استاندارد چوبی مورد
زمان تحویل: 60 روز
شرایط پرداخت: TT
قابلیت ارائه: 40 مجموعه / ماه

توضیحات محصول

Tricanter افقی تنگ سانتریفیوژ تنگ مورد استفاده در آب جامد روغن جدایی

معرفی شرکت:

Juneng گروه تولید کننده در مقیاس بزرگ از محصولات صنعتی در چین با شرکتهای تابعه آن یعنی Juneng ماشین آلات (چین) شرکت، با مسئولیت محدود و جیانگ سو Juneng ماشین آلات شرکت، آموزشی ویبولیتین گروه اصولا با درگیر است که در خانه تحقیق و توسعه و همچنین تولید مختلف فیلترهای صنعتی، جدا کننده و پمپ. این شرکت مفتخر است به عنوان رهبر در چنین صنعت با صنعت چربی، صنایع شیمیایی، صنعت داروسازی، صنعت محصولات غذایی و آشامیدنی، بنزین - صنایع شیمیایی، و در حال حاضر یکی از تولید کنندگان به خوبی می دانم و تامین کنندگان در جهان است. این شرکت هم اکنون دارای سه پایگاه های تولید خود را با ظرفیت کل 280000 متر مربع در شهر نانجینگ و Yixing شهر استان جیانگ سو، نیروی کار دائمی کمتر از 1300 نفر و خط تولید را به خوبی با بیش از 1500 واحد از تجهیزات تولید پیشرفته و مجهز دستگاه های مخصوص تست.

توضیحات محصول:

با سانتریفیوژ tricanter از Juneng جداکننده، دو مایع با جاذبه ها مختلف خاص را می توان به صورت جداگانه از مواد جامد در یک پروسه جدا شده است. سانتریفیوژ Tricanter بیشتر برای مایع مایع-جامد (3- فاز) جدایی استفاده می شود.
فاز مایع نور به پوشش از طریق حفره های شعاعی در مرکز سر بزرگ تخلیه می شود. فاز سنگین است از طریق حفره های محوری در مرکز سر بزرگ تخلیه می شود.
شعاع مایع برای فاز مایع نور کوچکتر از شعاع برای فاز مایع سنگین است. سطح مایع توسط سدها صفحه کنترل می شود. به منظور جلوگیری از فاز مایع نور از خروج از کاسه از طریق خروجی فاز مایع سنگین، یک بشقاب جدا است در داخل توپی سر بزرگ قرار داده است.
فاز مایع سنگین به تصویب تحت بشقاب جدا قبل از اینکه به پوشش تخلیه می شود. شعاع مایع برای فاز مایع سنگین توسط سدها صفحه کنترل می شود.

مزیت رقابتی محصول:

1، فروشنده حلزونی تصویب روش ضد اصطکاک ویژه: آلیاژ سختی نم نم و یا دیسک منبت سختی آلیاژ ضد اصطکاک. ضد خوردگی فولاد ضد زنگ است برای مواد از قطعات اصلی از درام به کار، به طوری که اطمینان از دوام و دیگر با استفاده از طول عمر از تجهیزات.

2، با توجه به ویژگی های شرایط عامل از مواد، بهینه سازی درام طول به قطر های raido، درام و ساختار بخش درام نوک تیز.

3، با توجه به ضخامت مواد به، جریان تغییر، تفاوت سرعت چرخش و تحمل را می توان تنظیم.

4، تنگ اشغال منطقه کوچک، آسان برای مونتاژ و راه اندازی. کل دستگاه های سربسته و عمل، و دارای یک محیط تولید خوب است.

5، اتخاذ دو کنترل تبدیل فرکانس برای موتور اصلی و فصل موتور کمکی، بنابراین مطمئن تنظیم سرعت stepless به حقیقت می پیوندند و همچنین بزرگنمایی محدوده کاربرد.

مشخصات محصول:

مدل

قطر استوانه

میلی متر

نسبت کشش

L / D

سرعت
درام

R / دقیقه

عامل
جدایی G

تفاوت اسپیرال
سرعت چرخش

R / دقیقه

ورودی
ظرفیت (M3 / ساعت)

اصلی / کمک
موتور (kw)

LWS350

350

4.4

3600

2540

5 ~ 25

5 ~ 18

22 / 5.5

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

شما ممکن است در این مورد باشید