پمپ گریز از مرکز با دوام افقی / پمپ گریز از مرکز آغازگر

جزئیات محصول:
محل منبع: چین (Yixing ، جیانگ سو)
نام تجاری: Juneng Machinery
گواهی: CE、ISO9001
شماره مدل: NCB 6 / 0.5
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل توافق
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: کیس چوبی استاندارد
زمان تحویل: 60 روز
قابلیت ارائه: 40 مجموعه / ماه

اطلاعات تکمیلی

ولتاژ: 220V و 380V گارانتی: 1 سال
رنگ: آبی نام محصول: پمپ گریز از مرکز افقی
موتور: ABB / siemens / داخلی نوع پمپ: پمپ سانتریفیوژ

توضیحات محصول

پمپ گریز از مرکز با دوام افقی / پمپ گریز از مرکز آغازگر

مونتاژ و جداسازی قطعات

اطمینان حاصل کنید که هیچ بخشی قبل از مونتاژ وجود ندارد و یا معیوب نیست ، تمام قسمت های تمیز را پاک کرده و سپس شروع به کار کنید.

1) پیچ ها ، پیچ ها و سایر بست ها را به هر قسمت مونتاژ مربوطه محکم کنید.

2) حلقه O ، واشر ، پشم نمدی یا سایر زیر مهرها را در هر قسمت مربوط به مونتاژ قرار دهید.

3) .پوش پوشیدن حلقه و واشر در پوشش بدنه.

4). یاطاقان توپ را به شافت ، و شافت اتصال و یاطاقان یاتاقان با هم ، پوشش یاتاقان را با پیچ ببندید و سپس برنده را روی شافت قرار دهید.

5) حلقه مهر و موم ثابت را درون پوشش مکانیکی مهر و موم کنید ، روکش مهر و موم ، مهر و موم مکانیکی ، آستین شافت را یکی یکی بر روی شافت قرار دهید.

6) با بستن پیچ و مهره ، محفظه قفل را روی محفظه یاتاقان بچسبانید ، کلید را در شافت قرار دهید ، پروانه را روی کلید قرار دهید ، واشر قفل و مهره پروانه را روی شاخه قرار دهید و در مقابل پروانه بپیچید و آنها را محکم کنید.

7) تمام قسمت های مونتاژ را که در بالا به آن اشاره شد ، در قسمت جلوی ولوم ثابت کنید ، تمام پیچ ها و پیچ ها را برای محفظه ولت ، پوشش بدنه و مهر و موم مکانیکی محکم کنید.

خدمات شرکت:

ما صمیمانه لوازم مختلفی را برای وارد کننده و کاربران جداکننده داخلی ارائه می دهیم. پرسنل حرفه ای ما در هر زمان به شما کمک و مشاوره می دهند.

تعمیر و نگهداری:

ما صمیمانه لوازم مختلفی را برای وارد کننده و کاربران جداکننده داخلی ارائه می دهیم. پرسنل حرفه ای ما در هر زمان به شما کمک و مشاوره می دهند.

قطار - تعلیم دادن:

شرکت جونگ قطعات و تعمیرات ، تعمیر و نگهداری و همچنین مشاوره فنی در مورد جداکننده های مواد زائد و واردات را در مدت زمان طولانی ارائه می دهد. ما کیفیت هر تعمیر و نگهداری و خدمات را تضمین می کنیم.

کاربرد پمپ گریز از مرکز افقی:

این ماده برای انتقال مایعات از انواع نور یا فرار به چسبنده عمیق ، حتی به نیمه جامد اعمال می شود. این گیاه به طور گسترده در نفت ، شیمی ، روغن ، رنگ و غیره استفاده می شود.

مزیت رقابتی محصول:

اصل چرخش داخلی برای این پمپ تصویب شده است. دنده های دنده حلقوی و بیرونی از نزدیک به یك طرف خم می شوند ، طرف دیگر با پوشاندن با "صفحه هلالی" جدا می شود. چرخنده دنده حلقوی برای چرخش در همان جهت ، دنده خارجی را هدایت می کند. دارای ساختار پیشرفته ، کیفیت عالی ، حجم کمی ، جریان زیاد ، سر و صدای کم ، عمر مفید و بادوام است.

مشخصات محصول:

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

شما ممکن است در این مورد باشید