جداسازکننده روغن سانتریفیوژ دیسک با مکانیسم ورودی و خروجی

جزئیات محصول:
محل منبع: چین (Yixing ، جیانگ سو)
نام تجاری: Juneng Machinery
شماره مدل: KYDR204
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: مجموعه یک
جزئیات بسته بندی: کیس چوبی استاندارد
زمان تحویل: 60 روز
شرایط پرداخت: TT
قابلیت ارائه: 40 مجموعه / ماه

اطلاعات تکمیلی

نام: جداکننده روغن سانتریفیوژ تایپ کنید: دیسک
مکانیزم: مکانیسم خروجی و خروجی مزیت: قدرتمند

توضیحات محصول

جداسازنده روغن سانتریفیوژ دیسک با مکانیسم ورودی و خروجی

برنامه جداکننده روغن سانتریفیوژ روغن:

جداکننده دریایی عمدتاً برای تمیز کردن رطوبت و ناخالصی مکانیکی در سوخت (روغن دیزل سبک ، روغن دیزل سنگین ، روغن سوخت) و روغن کاری روغن کشتی ها و دیزل استفاده می شود.

مزیت رقابتی آب جدا کننده روغن سانتریفیوژ:

1 ، پمپ های سانتریفیوژ ثابت برای خروج از فاز سنگین و فاز سبک وجود دارد. فاز سنگین و فاز جدا شده به ترتیب توسط پمپ های سانتریفیوژ بزرگ و کوچک که به ترتیب در بالای طبل قرار دارند ، تولید می شود. .

توصیف جداکننده روغن سانتریفیوژ روغن سانتریفیوژ:

جداکننده های دیسک سری KYDR204DD-23 عمدتاً از مکانیزم ورودی و خروجی ، درام ، پوشش دستگاه ، شافت عمودی ، شافت افقی ، پایه ماشین ، پمپ دنده و غیره ساخته شده اند.

مواد فیلتر نشده (مایع مخلوط) به قسمتهای قلب این دستگاه (قسمت داخلی طبل) منتقل می شود. تحت اعمال نیروی گریز از مرکز قوی ، مواد از فواصل یک گروه از بسته های قطعه دیسک عبور می کنند. و سپس ، سوراخ خنثی قطعه دیسک به عنوان رابط ، مایع با چگالی بالاتر (فاز سنگین) به سوراخ خنثی در امتداد قطعه دیسک ، از طریق کانال های حلقوی دایره بیرونی طبل ، به سمت خروجی فاز سنگین حرکت می کند. باقیمانده های سنگین در منطقه رسوب جمع می شوند و در صورت خاموش شدن دستگاه در انتظار تخلیه هستند. مایع با چگالی کمتر (فاز نور) در امتداد دیواره قطعه دیسک به سمت بالا حرکت کرده و در پمپ سانتریفیوژ کوچک جمع می شود که توسط پمپ گریز از مرکز کوچک تولید می شود.


2 ، این سری جداسازها از حلقه های مخصوص وزن مخصوص با قطر متفاوت استفاده می کنند که با توجه به تراکم و حجم مواد قابل استفاده است.

مشخصات جداکننده روغن سانتریفیوژ روغن:

مدل

دارای رتبه درمانی
ظرفیت (L / h)

فشار ورودی

(مپا)

پریز
فشار (Mpa)

سفر مکیدن
پمپ پمپ

فشار خروجی
پمپ پمپ

موتور

(KW)

KYDR204DD-23

1500

.050.05

.20.2

≥4

.20.2

4

خدمات شرکت:

ما صمیمانه لوازم مختلفی را برای کاربران جداکننده داخلی و وارداتی ارائه می دهیم. پرسنل حرفه ای ما در هر زمان به شما کمک و مشاوره می دهند.

تعمیر و نگهداری:

ما صمیمانه لوازم مختلفی را برای کاربران جداکننده داخلی و وارداتی ارائه می دهیم. پرسنل حرفه ای ما در هر زمان به شما کمک و مشاوره می دهند.

قطار - تعلیم دادن:

شرکت جونگ قطعات و تعمیرات ، تعمیر و نگهداری و همچنین مشاوره فنی در مورد جداکننده های چربی و واردات را در مدت زمان طولانی ارائه می دهد. ما کیفیت هر تعمیر و نگهداری و خدمات را تضمین می کنیم.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

شما ممکن است در این مورد باشید