دستگاه جدا کننده روغن شافت عمودی / جداکننده روغن گریز از مرکز بزرگ ظرفیتی

جزئیات محصول:
محل منبع: چین (Yixing ، جیانگ سو)
نام تجاری: Juneng Machinery
گواهی: CE、ISO9001
شماره مدل: KYDH206
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: مجموعه یک
جزئیات بسته بندی: کیس چوبی استاندارد
زمان تحویل: 60 روز
شرایط پرداخت: TT
قابلیت ارائه: 40 مجموعه / ماه

اطلاعات تکمیلی

نام: دستگاه جداکننده روغن تایپ کنید: شافت عمودی
ظرفیت: ظرفیت بزرگ نام دیگر: جدا کننده روغن گریز از مرکز

توضیحات محصول

دستگاه جداکننده روغن شافت عمودی / جداکننده روغن گریز از مرکز بزرگ ظرفیتی

توضیحات محصول:

جداسازهای دیسک سری KYDH206SD-23 عمدتا از مکانیزم ورودی و خروجی ، درام ، پوشش دستگاه ، شافت عمودی ، شافت افقی ، پایه ماشین ، سیستم هیدرولیک و غیره ساخته شده اند.

جداکننده دریایی عمدتاً برای تمیز کردن رطوبت و ناخالصی مکانیکی در سوخت (روغن دیزل سبک ، روغن دیزل سنگین ، روغن سوخت) و روغن کاری روغن کشتی ها و دیزل استفاده می شود.


مواد فیلتر نشده (مایع مخلوط) به قسمتهای قلب این دستگاه (قسمت داخلی طبل) منتقل می شود. تحت اعمال نیروی گریز از مرکز قوی ، مواد با وجود فواصل یک گروه از بسته های قطعه دیسک عبور می کنند. و سپس ، سوراخ خنثی قطعه دیسک به عنوان رابط ، مایع با چگالی بالاتر (فاز سنگین) به سوراخ خنثی در امتداد قطعه دیسک حرکت خواهد کرد ، و به پمپ بزرگ گریز از مرکز جریان می یابد. باقیمانده های سنگین در منطقه رسوب جمع می شوند و منتظر تخلیه از ماشین هستند. مایع با چگالی کمتر (فاز نور) به سمت داخل و به سمت بالا در امتداد دیواره قطعه دیسک حرکت کرده و در پمپ گریز از مرکز کوچک جمع می شود. فاز سنگین و فاز نور به ترتیب توسط پمپ بزرگ سانتریفیوژ و پمپ کوچک سانتریفیوسی تولید می شود.

مزیت رقابتی محصول:

1 ، پمپ های سانتریفیوژ ثابت برای خروج از فاز سنگین و فاز سبک وجود دارد. فاز سنگین و فاز جداگانه به ترتیب توسط پمپ های سانتریفیوژ بزرگ و کوچک که در بالای طبل قرار دارند ، بیرون می آیند.

2 ، این سری جداسازها از حلقه های مخصوص وزن مخصوص با قطر متفاوت استفاده می کنند که با توجه به چگالی و حجم مواد ، قابل انتخاب و استفاده هستند.

مشخصات محصول:

مدل

دارای رتبه درمانی
ظرفیت (L / h)

فشار ورودی

(مپا)

پریز
فشار (Mpa)

سفر مکیدن
پمپ پمپ

فشار خروجی
پمپ پمپ

موتور

(KW)

KYDH206SD-23

3200

.050.05

.20.2

≥4

.20.2

5.5

QC / پشتیبانی فنی

1 ، هر شرکت عمیقا درک می کند که کیفیت سلاح اساسی برای برنده شدن یک شرکت است. کیفیت یکی از عواملی است که به کسب و کار برای رسیدن به موفقیت کمک کرده است ، بنابراین ما در تلاش هستیم تا یک تجارت کیفی را ارائه دهیم.

2 ، بخش کنترل کیفیت ما از مهندسین مجرب ، تکنسین ها و بازرسان QC تشکیل شده است. بهترین محصولات از شرکت مشهور و مشهور است و بهتر از سایر شرکت ها انجام می دهد.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

شما ممکن است در این مورد باشید