تماس با ما

تماس با شخص : Doris.zhou

شماره تلفن : 13961509768

WhatsApp : +008613961509768

Free call

پیاده روی در آفتاب

March 13, 2019

چین آخرین اخبار در مورد پیاده روی در آفتاب

روزهای بارانی در نهایت به پایان رسید. در بهار، زمان مناسب برای گفتن رفتن به راه رفتن است.

YIxing جنگل بامبو، به عنوان هدف ما، آماده میزبانی برای ما است. حدود 40 دقیقه طول می کشد تا ما از کارخانه خود در آنجا بمانیم.

ما با سبز و هوای تازه جذابیم.

پس از یک جولای طولانی (به من، این سفر طولانی است، چون من در ورزش خوب نیستم)، در واقع برای ما یک و نیم ساعت طول می کشد تا به بالای کوه برسیم. این واقعا خوب است که احساس کنید که نسیم به بالای بالای کوه میچرخد، تا ببیند که پرنده از کل جنگل است. عبور از «پورتال سواری خیره کننده»، در حال حرکت در کنار «مسیر حلقه ابر»، فرماندهی یک منظره زیبا از «غرفه ابر-سواری»، شما احساس احساس غیر قابل توصیفی از تجدید حیات و موفقیت را احساس خواهید کرد.

در یک روز باتلاق، با گرفتن اتومبیل های کامیون به پایین، شگفت انگیز است برای دیدن تصویر بزرگ از موج امواج ارائه شده توسط جنگل بامبو.

خوش آمدید به ما، اگر زمان کافی وجود دارد، به ما مراجعه کنید. ما می توانیم جنگل های بامبو شماره 1 چین را ببینیم تا بتوانیم از سیستم حمل و نقل کابل شماره 1 چین شرقی استفاده کنیم تا بلندترین قله کوه در جنوب استان جیانگ سو را تسخیر کنیم تا منبع اصلی "Lake Taihu" را برای تماشای ارزشمند انواع کولنترات ها و برای لذت بردن از هوای تازه در این نوار اکسیژن طبیعی.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما