کار برای SEPARATOR DISC

August 8, 2019
آخرین اخبار شرکت کار برای SEPARATOR DISC

آفتاب سوزان ، شهر قشر yixing - پایتخت گلخانه.

در چنین یک روز سوزناک در ماه اوت ، دبیر حزب شین جیان رهبران شهرداری و سایر ادارات مربوط را به سمت محل ساخت پروژه جدید شرکت ماشین آلات جیانگ سو Juneng ، آموزشی ویبولیتین ، هدایت کرد تا یک "بررسی" متمرکز از دستاوردهای ساختمانی انجام دهد پروژه نیم ساله

شرکت ماشین آلات جیانگ سو Juneng ، آموزشی ویبولیتین پروژه جداسازی دیسک با کارایی بالا و با سرمایه گذاری کل 630 میلیون یوان را آغاز کرد و مساحت 126666 متر مربع را در بر می گیرد. جداکننده دیسک محصولات پروژه را می توان در صنایع پر مصرف مانند صنایع بیو دارویی ، صنایع پتروشیمی ، صنایع غذایی و صنایع غذایی چربی و غیره استفاده کرد که مطابق با جهت تنظیم ساختار ملی صنعتی است و بازار گسترده ای دارد فضا و چشم انداز توسعه.

مو فوجون ، رئیس ماشین آلات جونگ ، دبیر شن را همراه با بازدید به سایت پروژه برای مشاهده و گزارش پیشرفت پروژه به دبیرخانه شن به صورت حضوری اعلام کرد.

کارخانه غربی ماشین آلات Juneng در یک پایگاه تولید جداکننده کلاس اول بین المللی ساخته خواهد شد ، با 4 کارگاه استاندارد استاندارد 32000 متر مربع و 1 کارگاه هوشمند 11000 متر مربع و کارگاه 34000 متر مربع به دست آمده توسط ماشین آلات اصلی Lingren خواهد بود. دگرگون شده تجهیزات خریداری شده با پیشرفته ترین دستگاههای داخلی CNC پیکربندی می شوند. پس از اتمام پروژه می توان ظرفیت تولید سالانه 3000 سانتریفیوژ را تشکیل داد و حجم فروش سالانه می تواند از 600 میلیون یوان فراتر رود.

در حال حاضر ، مساحت جامع کارخانه جنوبی Yixing ، کارخانه شمالی ، کارخانه غربی و کارخانه نانجینگ به 500000 متر مربع رسیده است ، واقعاً تحقق هدف استراتژیک بزرگترین پایگاه تولید جداکننده فیلتر در چین و پیشرو در صنعت است. ماشین آلات Juneng بیشتر باعث توسعه بازار بین المللی ، گسترش تجارت بین المللی و تحکیم مقام سوم در صنعت خواهد شد.